6th, December, 2014, RigaIFF

RigaIFF piedāvā filmu programmu Vidzemes koncertzāles kino teātrī

Pateicoties veiksmīgai sadarbībai ar Vidzemes koncertzāles kino, RigaIFF laikā no 6. -12. decembrim cēsniekiem un pilsētas viesiem ir brīnišķīga iespēja baudīt bagātīgu, Eiropā atzītu filmu programmu.

Starptautiskā kino festivāla ietvaros Cēsīs būs iespēja redzēt ļoti dažādu kino – Latvijas un Igaunijas animācijas īsfilmas bērniem („Smilšuvīrs”, „Limonādes stāsts”, „Vāsa”, „Sārtulis”, „Spoku stunda”, „Kaķis maisā”), Ziemeļvalstu bērnu un jauniešu filmas („Trusēna brauciens pie Spalvu karaļa”, „Ne asaras”) un spēlfilmas („Nogalināšanas anatomija”, „Pagrabā”, „Baltais Dievs”).

„Esam pagodināti, ka mēs, kā reģionālais kino saviem skatītājiem, papildus Holivudas filmu seansiem, varam piedāvāt noskatīties arī latviešu un Eiropas jaunāko un aktuālāko filmu plejādi, kā arī nozīmīgu kino darbu retrospektīvu, kā piemēram, filmu „Nogalināšanas anatomija”. Tāpēc aicinām, cēsniekus, pilsētas viesus un jomas profesionāļus, izmantot iespēju, noskatīties Rīgas Starptautiskā kino festivāla filmas tepat Cēsīs,” aicina Kārlis Freimanis, Vidzemes koncertzāles kino producents.

Biļetes uz kino seansiem var iegādāties Koncertzāles kasē darba dienās no 12:00 – 18:00, sestdienās un svētdienās no 12:00 – 16:00, tālrunis biļešu rezervācijai 64119922, kā arī ,,Biļešu Paradīze” kasēs un  www.bilesuparadize.lv


Ar repertuāru var iepazīties:cesukoncertzale.lv/kino/


<p><br></p>